Vivace Bianco Cantine Birgi 2024 750ml
ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
| Βάρος | 1.50 kg |
|---|---|
| Τύπος | |
| Χρονιά | 2024 |
| Ποικιλία | |
| Αλκοολικός Βαθμός | 12 % |
| Παραγωγός | Cantine Birgi |
| Περιοχή | |
| Χώρα Προέλευσης | Ιταλία |
| Αρώματα | φρούτα,λουλούδια |
| Συνδυάζεται | απεριτίφ ή σε συνδυασμό με πιάτα με ψάρι, οστρακοειδή και φρέσκα τυριά. |
| Βιολογικό | Όχι |
| Ποσότητα | 750ml |
| Θερμοκρασία σερβιρίσματος | 10 – 12 °C |
Vivace Bianco Cantine Birgi 2024 750ml
10.00€
Wine-Box Αγοράστε 6 Φιάλες με 9,50€ την μία
Περιγραφή
Vivace Bianco Cantine Birgi ένα κρασί με ζωντανή προσωπικότητα, ιδανικό για όσους αγαπούν τη φρεσκάδα και την κομψότητα στο ποτήρι.
Αχυροκίτρινο χρώμα με πρασινωπές ανταύγειες, απελευθερώνει ένα εκλεπτυσμένο μπουκέτο με φρουτώδη και λουλουδάτα αρώματα, τυπικά των ιθαγενών σικελικών σταφυλιών.
Μια γουλιά Σικελίας που κατακτά με τη ζωντάνια της..
Wine-Box Αγοράστε 6 Φιάλες με 9,50€ την μία
10.00€
Διαθεσιμότητα: Άμεσα Διαθέσιμο
Περιγραφή
Vivace Bianco Cantine Birgi ένα κρασί με ζωντανή προσωπικότητα, ιδανικό για όσους αγαπούν τη φρεσκάδα και την κομψότητα στο ποτήρι.
Αχυροκίτρινο χρώμα με πρασινωπές ανταύγειες, απελευθερώνει ένα εκλεπτυσμένο μπουκέτο με φρουτώδη και λουλουδάτα αρώματα, τυπικά των ιθαγενών σικελικών σταφυλιών.
Μια γουλιά Σικελίας που κατακτά με τη ζωντάνια της..
Σχετικά προϊόντα
-
Γλυκά Κρασιά
Κτήμα Μωραΐτη Malvasia 4 Ετών 2014 500ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 544.40€42.50€ Προσθήκη στο καλάθι -
Γλυκά Κρασιά
Οινοποιείο Καραμολέγκος Vinsanto 500ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 544.70€ Προσθήκη στο καλάθι -
Κόκκινα Κρασιά
Κτήμα Λαντίδη Μικρή Κιβωτός Ερυθρός 2023 750ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 513.00€ Προσθήκη στο καλάθι












