Κτήμα Πυργάκη Grapes Ροζέ 2025 750ml
ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
| Βάρος | 1.50 kg |
|---|---|
| Τύπος | |
| Χρονιά | 2025 |
| Ποικιλία | |
| Αλκοολικός Βαθμός | 13 % |
| Οινοποιείο | |
| Περιοχή | |
| Αρώματα | κεράσι φράουλα, φραμπουάζ, φραγκοστάφυλο |
| Συνδυάζεται | δροσερές σαλάτες και πίνεται και ως απεριτίφ! |
| Βιολογικό | Όχι |
| Ποσότητα | 750ml |
| Θερμοκρασία σερβιρίσματος | 10 – 12 °C |
Κτήμα Πυργάκη Grapes Ροζέ 2025 750ml
9.40€
Wine-Box Αγοράστε 6 Φιάλες με 8,93€ την μία
Περιγραφή
Κτήμα Πυργάκη Grapes Ροζέ Μια γευστική πραγματικότητα που ανταποκρίνεται και ικανοποιεί τους πιο άπειρους έως τους πιο απαιτητικούς οινόφιλους!
Ζωηρό ρόζ χρώμα ενώ στην μύτη κυριαρχούν τα αρώματα φρούτων όπως κεράσι φράουλα, φραμπουάζ, φραγκοστάφυλο και νύξεις λουλουδιών,
Στο στόμα είναι ακόμα πιο απολαυστικό με ημίξηρη αίσθηση και μέτρια οξύτητα.
Wine-Box Αγοράστε 6 Φιάλες με 8,93€ την μία
9.40€
Διαθεσιμότητα: Άμεσα Διαθέσιμο
Περιγραφή
Κτήμα Πυργάκη Grapes Ροζέ Μια γευστική πραγματικότητα που ανταποκρίνεται και ικανοποιεί τους πιο άπειρους έως τους πιο απαιτητικούς οινόφιλους!
Ζωηρό ρόζ χρώμα ενώ στην μύτη κυριαρχούν τα αρώματα φρούτων όπως κεράσι φράουλα, φραμπουάζ, φραγκοστάφυλο και νύξεις λουλουδιών,
Στο στόμα είναι ακόμα πιο απολαυστικό με ημίξηρη αίσθηση και μέτρια οξύτητα.
Σχετικά προϊόντα
-
Κόκκινα Κρασιά
Οινοποιείο Λύκος Cabernet Sauvignon 2019 750ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 527.90€ Διαβάστε περισσότερα -
Κρασιά
Κτήμα Λαντίδη Χρυσάμπελο Chardonnay 2024 750ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 511.40€ Προσθήκη στο καλάθι -
Διεθνή Κόκκινα Κρασιά
Etna Rosso Tenuta delle Terre Nere 2022 750ml
Βαθμολογήθηκε με 0 από 524.60€ Προσθήκη στο καλάθι












Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.